© Adobe Stock

TOP 7 elementów męskiej garderoby, których kobiety nie znoszą

1 udostępnień
1
0
0

Niedawno pytaliśmy mężczyzn o to, jakie ubrania z damskich szaf przyprawiają ich o dreszcze. Teraz na to samo pytanie, tyle że o męską garderobę, odpowiedziały kobiety. Oto 7 najbardziej znielubianych przez nie elementów męskiego ubioru.

Na naszą prośbę: „Wymień trzy ubrania z męskiej garderoby, których nie lubisz” odpowiedziało 100 przedstawicielek płci pięknej. Jedna z nich – na co dzień zajmująca się projektowaniem ubrań i tworzeniem wizerunków osób publicznych – skomentowała: „Facet musi posiadać dar pewności siebie. Musi mieć pewność, że jest męski i dobrze czuje się w swojej skórze. Co prawda to nie szata zdobi człowieka, ale szata potrafi go skutecznie upupić”.

Jakie elementy garderoby zdaniem kobiet „upupiają” mężczyzn?

* Słowo „upupiać” należy tu rozumieć jako odbierać wizerunkowi stereotypowo rozumiany męski charakter

1. Obcisłe spodnie/rurki

© Adobe Stock

To bezapelacyjny faworyt rankingu. Kobiety nie znoszą, kiedy mężczyzna ma na sobie opinające ciało dżinsy (bo te rurki to jednak najczęściej dżinsy). Nie kojarzą się im one z męskością, nie podoba im się „eksponowanie” męskiego ciała w taki sposób, nie lubią patrzeć na męskie łydki w takim wydaniu. „Facet w rurkach wygląda, jak by był w rajstopach” – wyjaśniają. Co ciekawe, w rankingu męskim pt. „Czego nie lubisz z damskiej szafy?” żaden z respondentów nie wskazał na obciskające kobiece ciało spodnie jako element niepożądany.

może Ci się spodobać