© Adobe Stock

TOP 7 elementów męskiej garderoby, których kobiety nie znoszą

1 udostępnień
1
0
0

Niedawno pytaliśmy mężczyzn o to, jakie ubrania z damskich szaf przyprawiają ich o dreszcze. Teraz na to samo pytanie, tyle że o męską garderobę, odpowiedziały kobiety. Oto 7 najbardziej znielubianych przez nie elementów męskiego ubioru.

Na naszą prośbę: „Wymień trzy ubrania z męskiej garderoby, których nie lubisz” odpowiedziało 100 przedstawicielek płci pięknej. Jedna z nich – na co dzień zajmująca się projektowaniem ubrań i tworzeniem wizerunków osób publicznych – skomentowała: „Facet musi posiadać dar pewności siebie. Musi mieć pewność, że jest męski i dobrze czuje się w swojej skórze. Co prawda to nie szata zdobi człowieka, ale szata potrafi go skutecznie upupić”.

Jakie elementy garderoby zdaniem kobiet „upupiają” mężczyzn?

* Słowo „upupiać” należy tu rozumieć jako odbierać wizerunkowi stereotypowo rozumiany męski charakter

1. Obcisłe spodnie/rurki

© Adobe Stock

To bezapelacyjny faworyt rankingu. Kobiety nie znoszą, kiedy mężczyzna ma na sobie opinające ciało dżinsy (bo te rurki to jednak najczęściej dżinsy). Nie kojarzą się im one z męskością, nie podoba im się „eksponowanie” męskiego ciała w taki sposób, nie lubią patrzeć na męskie łydki w takim wydaniu. „Facet w rurkach wygląda, jak by był w rajstopach” – wyjaśniają. Co ciekawe, w rankingu męskim pt. „Czego nie lubisz z damskiej szafy?” żaden z respondentów nie wskazał na obciskające kobiece ciało spodnie jako element niepożądany.

może Ci się spodobać
suszone pomidory

Suszone pomidory umilą chłodne dni

Miłośnicy pomidorów już za kilka tygodni będą śpiewać za Kabaretem Starszych Panów „Addio pomidory”. Możemy ukoić smutek suszonymi…

Supertata w 7 filmowych odsłonach

Filmów poruszających kwestię ojcostwa jest wiele. W Dniu Ojca przypominamy kilka z tych, w których tatusiowie dokonują rzeczy…