„Pani Doubtfire”, materiały promocyjne

Supertata w 7 filmowych odsłonach

1 udostępnień
1
0
0

3. „Mój piękny syn” – tacierzyńska miłość

„Mój piękny syn” to doskonałe, ale trudne i bolesne kino. Opowiada o rodzinie, która musi zmierzyć się z narkotykowym uzależnieniem dorastającego dziecka. Nałóg doprowadza nastolatka na skraj przepaści, a rodzice próbują zrobić wszystko, by ratować syna. Niezłomny w tym ratowaniu okazuje się zwłaszcza ojciec, David Sheff (Steve Carell), który o Nica (syn grany przez Timothy’ego Chalameta), będzie walczyć do samego końca. Mimo bezmiaru upadków, rozczarowań oraz świadomości naiwności nadziei. Gdy oglądający film widz myśli: „dość”, „wystarczy”, „więcej nie ma sensu się starać”, Sheff po raz kolejny zdaje się mówić: „jeszcze nie”, „ jeszcze jest szansa”.

Steve Carell w roli Sheffa poraża. Nie ma w nim nic z komediowych kreacji aktorskich, z których do tej pory słynął. W „Mój piękny syn” dowodzi, że ojciec nie mniej niż matka, jak zwykło się uważać, potrafi kochać dziecko bezgranicznie i bezwarunkowo. Aczkolwiek gdy kochamy za bardzo, miłość może stać się toksyną.

Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco

może Ci się spodobać
aida wojna oczami kobiet

„Aida” – wojna oczami kobiet

Rzadko uświadamiamy sobie, że gdzieś na świecie ciągle toczy się wojna. I cierpią niewinni ludzie, cywile. Film „Aida”,…
światowy dzień ziemi film human

7 filmów na Światowy Dzień Ziemi

3. „Kiss the Ground”, 2020 rok Kto jest fanem Woody’ego Harrelsona (narrator filmu), ten „Kiss the Ground” powinien…