© Adobe Stock

SiedemÓsmych – lifting

14 udostępnień
14
0
0

7.08 wystartowaliśmy z portalem SiedemÓsmych.pl. Mieliśmy zamiar i chęć nieustannego doskonalenia się, bo wiedzieliśmy, że od pełni dzieli nas tylko (aż) jedna ósma.

Świadomi tego, że ideały zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, postanowiliśmy skupić się na posiadanym zasobie (owych siedmiu ósmych), czyli na pełnych zapału i pasji ludziach (członkowie naszego zespołu), wspólnych wartościach (wszystko, co czyni nas, innych, świat lepszymi), wspólnej wizji – wkładu, jaki każde z nas pragnie włożyć w budowanie zbiorowej świadomości opartej na bliskich nam wartościach (HUMAN * ECO * STORY * LOCAL & SENSORY).

Nasza niedoskonałość (jak przystało na siedem ósmych) okazała się bezcennym motorem zmian. Gros życzliwych nam i naszemu projektowi ludzi nieustannie udzielał nam feedbacku, dotyczącego popełnianych przez nas błędów. Wskazywaliście, co powinniśmy poprawić, by odbiór treści na naszej stronie był łatwiejszy, czytelniejszy, jaka estetyka byłaby przez Was milej widziana, jakie elementy strony nie działają płynnie („Ratunku! Jak nie odświeżę strony, stale mam te same artykuły!”) itd. Te uwagi były dla nas cenne. Wzięliśmy je sobie do serca i zaczęliśmy pracować nad wdrożeniem zmian.

Dziś prezentujemy naszą nową odsłonę z pierwszymi poprawkami. Nadal czekamy na informacje zwrotne od Was, bo wiemy, że doskonalenie się to długi proces. Bez konstruktywnej krytyki trudno o satysfakcjonującą zmianę. Mamy jednak nadzieję, że odświeżona strona Wam się spodoba.

Zminimalizowaliśmy wygląd, posegregowaliśmy teksty w nowych kategoriach. Postanowiliśmy patrzeć jeszcze szerzej na sprawy społeczne, mocniej skupić się na ekologii i lokalności, które według nas będą stanowić rdzeń przyszłych przemian w Polsce i na świecie. Pozostajemy apolityczni, bezwyznaniowi, lecz jak najbardziej wciąż blisko człowieka.

Z radością możemy już także przekazać Wam informację, że będzie z nami współpracować Anna Kędzierska, psycholożka, gryzmografka, autorka Obrazków do myślenia, którymi otwiera przestrzeń do refleksji nad życiem, do akceptacji innych, do bycia dla siebie łagodnym i wyrozumiałym. Dzięki tej relacji przecudnej urody obrazki i ich twórczyni będą pojawiać się na naszym portalu oraz w mediach społecznościowych, rozjaśniając nam rzeczywistość i motywując do działania słowami: „Życie jest zbyt krótkie, aby…”. Być może pokochacie Anię i jej Obrazki tak samo jak my.

Pierwszy inspirowany naszymi rozmowami z Anią obrazek powstał, gdy zaczęliśmy wymieniać się historiami naszych „ogromnych” talentów biznesowych i marketingowych. Oto on 😊.

Jak więc widzicie, niedoskonałość może być inspirująca.

może Ci się spodobać