Pięknie odmienni – jak naprawić związek

0 udostępnień
0
0
0
15 lipca odbyła się premiera książki napisanej wspólnie przez dziennikarkę Monikę Januszewską oraz psychoterapeutkę Katarzynę Kucewicz.

To ciekawy poradnik dla par, szukających odpowiedzi na pytania, które prędzej czy później zaczynają nurtować (prawie) każdego, kto wszedł w stały związek. Wydano bowiem wiele poradników o tym, jak wyjść z poważnego kryzysu np. po zdradzie, ale nikt nie pisał o tym, czy należy się niepokoić faktem, że nasz partner woli przeglądać przy śniadaniu telefon niż patrzeć w naszą stronę i czy martwić się, gdy dziewczyna podbiera pastę do zębów albo T-shirty swojego chłopaka. Co zrobić, kiedy on nie śmieje się z naszych dowcipów i uważa za „żenujące” oglądanie słodkich zwierzątek w internecie? Czy nieszkodliwe śmianie się z jej/jego przywar to już przemoc? Jak o tym rozmawiać bez wzajemnego oskarżania się i czy taki związek jest skazany na porażkę czy też uda się przeżyć razem jeszcze wiele satysfakcjonujących chwil?

Fragment książki publikuje magazyn Charaktery.

może Ci się spodobać

Magiczny stoicyzm

Derren Brown, jeden z najbardziej znanych mentalistów na świecie, przekonuje w swoim poradniku filozoficznym „Happy”, że szczęście to wyłącznie sztuczka umysłu,…