naturalne suplementy
© Adobe Stock

Piękna cera w tydzień? To możliwe!

0 udostępnień
0
0
0

Masz wielkie wyjście i chcesz szybko poprawić kondycję swojej cery? Dzięki naturalnym suplementom stanie się piękna i promienna w kilka dni, efekt natychmiastowy gwarantowany. Ale ważne jest także codzienne dbanie o wygląd.

Portal ekologia.pl podpowiada, jak szybko, w ciągu jednego tygodnia poprawić kondycję cery. Jeśli chcesz wyglądać promiennie na „wielkie wyjście” – wesele, imprezę, randkę, studniówkę – zastosuj naturalne suplementy diety (w połączeniu ze zdrową dietą i odpowiednią ilością snu mogą zdziałać cuda!

Sprawdź też jak jesienią wzmacniać odporność i zapobiegać infekcjom!

„Wielka trójca” to: witamina C, probiotyki i spirulina.

Witamina C zawiera kwas askorbinowy, który poprawia regenerację naskórka, wspiera syntezę kolagenu, nadaje cerze zdrowy blask. Najlepiej zaopatrzyć się w naturalną witaminę, np. w formie tabletek do ssania z wyciągiem z aceroli – podpowiada portal.

Probiotyki zaś regulują pracę jelit, pomagają pozbyć się problemów trawiennych, a to w oczywisty sposób wpływa na jakość cery.

Natomiast spirulina to super food, który zawiera mnóstwo naturalnych antyoksydantów, jej korzyści dla cery są nieocenione. Początkowo może zniechęcać jej morski zapach, dlatego dostępna jest w formie proszku lub tabletek. Dodawaj ją do koktajli lub jogurtów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

może Ci się spodobać

Żyjąc w związku z narcyzem

Kochasz go, on też kocha… siebie. Jak wytrwać w takiej relacji i nie zwariować, podpowiada Zwierciadło. Narcyz to…

Podaruj sobie czułość!

Trenerka Dagmara Gmitrzak na łamach Zwierciadła zwraca się do osób spragnionych czułości. Gdy nasz organizm domaga się endorfin…
sekret zdrowia Japończyków

Jaki jest sekret zdrowia Japończyków?

W Kraju Kwitnącej Wiśni po raz pierwszy w historii liczba osób mających 100 i więcej lat przekroczyła 80 tysięcy. Co robią Japończycy, że dożywają tak sędziwego wieku?