praca
Nymphia © Brandi Rollins

Oryginalna ścieżka kariery: zostań profesjonalną syreną

0 udostępnień
0
0
0

25-letnia Gabrielle Rivera, czyli syrena Nymphia z San Diego, opowiada Business Insiderowi o tym, jak przekształciła swoją pasję do odgrywania ról w pracę.

Gabrielle jest transkobietą, zatem od zawsze poświęcała swojemu wyglądowi bardzo dużo uwagi, studiowała również projektowanie ubrań. Właśnie na studiach złapała po godzinach sezonową robotę w wodnym parku – tam po raz pierwszy w 2016 roku pojawiła się na imprezie okolicznościowej dla dzieci we własnoręcznie zrobionym stroju syreny. Występ okazał się hitem. Mama Gabrielle zasugerowała, że być może jest to sposób na to, by pracować w niecodziennym zawodzie, znaleźć zawodową niszę. Dziś profesjonalna syrena Nymphia bierze za występ 250 dolarów. Pojawia się na imprezach dla dzieci, korporacyjnych eventach, nurkowych spędach, różnych firmowych zabawach na plaży. Przebranie się w pełen kostium oraz make-up zajmują jej od dwóch do trzech godzin. Nymphia zawsze ma obok siebie asystenta, przebranego za pirata. Podczas pandemii jej budżet nieco ucierpiał, jednak wkrótce na YouTube ma pojawić się kanał syreny Nymphii.

może Ci się spodobać
Gotowanie brukselki

Nowy model konsumpcji w Polsce

„Coraz chętniej gotujemy, marnotrawimy mniej jedzenia, a także stawiamy na zdrowsze produkty. Natomiast rzadziej wybieramy się do sklepów…