O nas

#tezpotrafierysowac

Siedem ósmych to bardzo dużo, ale jednak nie pełnia, nie całość, nie doskonałość, nie ideał. Siedem ósmych jest dla nas symbolem ścieżki ku doskonałości, znakiem ludzkich dążeń, przybliżania się do ideału, choć ze świadomością, że zapewne nigdy się go nie osiągnie. Na drodze ludzkiego rozwoju bowiem nie ideał sam w sobie wydaje się istotny, lecz drogi, które obieramy w dążeniu do niego. A drogi te często bywają kręte, obfitują w sukcesy i porażki. Życie na tych ścieżkach jest falą wzlotów i upadków, wyżyn i dolin. I póki ta fala trwa, oznacza, że istniejemy. W SiedemÓsmych nie chodzi nam o doskonałość. Chodzi o życie w jego najrozmaitszych przejawach. Fascynują nas ludzkie.

SiedemÓsmych stworzyli idealiści, ciekawi swiata ludzie, przekonani, że świat może być lepszy, dzięki wzajemnej współpracy oraz szacunku, komunikacji, tolerancji, dobrej woli i nieustannemu rozwijaniu się – dążeniu ku pełni. Ceniący jakość, pozytywne wibracje, mądre pochylanie się nad rzeczywistością. Podobnie myślących jest więcej i to dla nich zostal storzony portal SiedemÓsmych -portal dla ludzi zmierzających ku pełni, życjących w zgodzie z sobą samym, z innymi i z naturą .

 

Chojnacka G. Ewa

Bizneswoman, wydawca medialny, pasjonatka podróży, holistycznego rozwoju i życia na wysokich wibracjach; zakochana w Kanadzie, gdzie mieszka od wielu lat; jej życiowe motto: „W dniu, gdy zaczęłam myśleć sercem, stało się jasne, że już niczego nie muszę”.