O mnie

Jestem doświadczoną przez życie kobietą, wierzącą, że w ludziach drzemie wielki potencjał do dobrego, harmonijnego wzrostu. Zafascynowaną życiem na wysokich wibracjach i zaprogramowaną na szczęśliwe życie wegetarianką. Zakochaną w urokach natury, niepoprawną optymistką i entuzjastką holistycznego rozwoju. Pasjonatką podróży, choć w czasach pandemii odkrywanie nowych miejsc, staje się coraz trudniejsze . W moim życiu kieruję się mottem:  „W dniu, gdy zaczęłam myśleć sercem, stało się jasne, że już niczego nie muszę”.

Kim jestem

Z mediami jestem związana od ponad dwudziestu lat. Początkowo jako wydawca książkowy, później gazetowy a w 2020 roku założyłam portal internetowy SiedemÓsmych. Z początkiem 2022 roku portal firmowany jest moim nazwiskiem i uzupełniony o mój blog. Zmiany są rozwojem, więc i ta zmiana przyniesie nowe możliwości i z pewnością dużo satysfakcji.

Blog

Na blogu będę poruszała treści, które znajdowały swoje odzwierciedlenie w kategoriach portalu SiedemÓsmych. Ludzie, zdrowie, psychologia, ekologia, kultura i podróże to główne nurty tematyczne. Chciałabym połączyć wszystko w całość i skupić się na ludziach. Fascynuje mnie człowiek, jego ścieżki rozwoju, wybory, w jaki sposób realizuje własne potencjały, jak czerpie z życia ale także jego smutki i porażki. Wierzę, że świat może być lepszy ale tylko dzięki wzajemnej tolerancji, w oparciu o wzajemny szacunek. Ufam, że możemy sobie wzajemnie pomagać i podpowiadać, jak żyć w zgodzie z sobą samymi, z innymi ludźmi, z naturą w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Wierzę, że wartościowe życie jest dążeniem do doskonałości, przy jednoczesnej sztuce akceptacji niedoskonałości, jakie pojawiają się na tej drodze. Wierzę, że prawd jest wiele. Sama poszukuje wciąż odpowiedzi na wiele pytań i jestem gotowa aby wysłuchać każdego , kto ma swoją historię do przekazania. Zapraszam do kontaktu na Facebooku.