Na DESKterze online

10 udostępnień
10
0
0
Pracując z domu warto zadbać o ergonomiczny sprzęt, dzięki któremu pozycja siedząca przy komputerze nie wpędzi nas w problemy z kręgosłupem.

Ciekawą propozycją z pewnością będzie biurko do pracy w pozycji stojącej i siedzącej, zaprojektowane w ramach dyplomu magisterskiego Małgorzaty Wojtyczki na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.

DESKter, bo tak nazywa się rzeczony mebel, umożliwia zmianę pozycji ciała w ciągu całego dnia pracy, z siedzącej na stojącą i odwrotnie. Posiada dwa blaty wykonane z giętej sklejki o różnych wielkościach, które można wyjmować i przekładać zależnie od potrzeb użytkownika. Nie wymaga to żadnego mocowania czy przykręcania. Mniejszy blat może służyć za górną półkę, kiedy siedzimy, ale możemy go też całkowicie schować przy pracy stojącej. Dodatkowo kilkoma prostymi ruchami biurko można całkowicie złożyć, żeby nie zajmowało nam przestrzeni, gdy nie jest potrzebne. DESker jest łatwy w transporcie, ponieważ mieści się nawet do samochodu osobowego. Niezwykle prosto jest go również samodzielnie złożyć.

Projektantka DESKtera, w projektowaniu kierująca się zasadą „mniej znaczy więcej”, stworzyła mebel ładny, minimalistyczny, który powinien przypaść do gustu osobom preferującym we wnętrzach nowoczesny, oszczędny w formie design.

może Ci się spodobać

Zawód reporter – życie bez fikcji

„Marzy mi się, żeby żyć w mądrzejszym świecie” – wyznaje dziennikarz, aktywista, podróżnik i autor takich książek jak…
CV

Kolory a poszukiwanie pracy

Przy rekrutacji znaczenie ma nie tylko to, co napiszesz o sobie w CV, ale kolory, których użyłeś przy…