Moc kobiety: Czy myśli można zmienić?

14 udostępnień
14
0
0

Jesteśmy tak zżyte z naszymi myślami, że bardzo często mylimy je z faktami. Wierzymy im i sądzimy, że tak już musi być. Poddajemy się im. W efekcie prowadzi to nas do złego samopoczucia, zamartwiania się i lęków.

Pamiętajmy jednak, że… myśli to tylko myśli. To nie są fakty. I od nas zależy, których myśli będziemy słuchać i jakie nadamy im znaczenie. To my opowiadamy sobie w głowie historię, w którą wierzymy. I to my zawsze możemy ją zmienić.

Od nas zależy, którym myślom uwierzymy. Tym, które próbują nakręcić nas negatywnie, czy tym wspierającym?

Zawsze możemy podjąć świadomą decyzję, że pewne myśli odrzucamy, nie podążamy za nimi (a tym samym za przykrymi emocjami, które te myśli generują). W ich miejsce tworząc nowe, zdrowe i pozytywne.

Jakie są trzy niezbędne kroki, by skutecznie zmienić sposób myślenia? Obejrzyjcie film i dowiedzcie się, jak zacząć myśleć pozytywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

może Ci się spodobać
związek online

15 porad dla szukających związku online

Portal powerofpositivity.com opublikował 15 porad dla szukających związku online. To uniwersalne porady, które nie tracą na aktualności podczas…
placebo nocebo

Nocebo – efekt, który musisz poznać

Umysł ma wpływ na nasze życie. Istnieje efekt placebo – pozytywnie nastawiony chory zdrowieje, mimo że kuracja nie powinna dać efektów. W tym tekście opisujemy efekt nocebo