astrokalendarz

3xNOWE: Przełom. Przebudzenie. Nowy świat. Co przyniesie 2021 rok? Horoskop dla świata i dla znaków zodiaku

9 udostępnień
9
0
0

Wodnik

Zostajesz wezwany do odpowiedzi. Tak, Ty! Teraz czekają na Ciebie niezwykłe możliwości, ale też więcej odpowiedzialności i realizmu. Weźmiesz się do pracy, realizacji siebie i swoich życiowych celów. Jakiś etap się za Tobą zamyka. Teraz czas, aby postawić na siebie. Obecnie wszystko sprzyja nowemu, ale za tym idą też większe wymagania. Jeśli staniesz na wysokości zadania, uda ci się osiągnąć to, czego pragniesz. Warto teraz uświadomić sobie, czego chcesz i co jest Twoim celem, jak prezentujesz się innym, jak działasz. To czas dojrzewania i wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny i życie. To świetny moment na poszerzanie możliwości i konkretyzowanie siebie, a także wyznaczanie sobie długoterminowych celów.

Ryby

Dla Ciebie to przede wszystkim okres duchowego rozwoju oraz oczyszczania z wszystkiego, co już Ci nie służy. Saturn wydobędzie na powierzchnię to, z czym jeszcze po raz ostatni musisz się zmierzyć, aby wejść w nowy cykl za 2,5 roku, kiedy on wejdzie do Twojego znaku i rozpocznie się dla Ciebie nowy cykl. To czas odpuszczania, dokańczania i uzdrawiania tego, co najgłębiej w Tobie. To, czego wcześniej unikałeś/aś, może teraz objawić Ci się jako coś, co wymaga zamknięcia lub uzdrowienia. Możesz chcieć rozwinąć jakąś duchową praktykę, częściej medytować, poświęcać czas sobie, rozwijać się duchowo. Niekiedy możesz czuć, że nie wiesz, czemu coś się wydarza, albo czemu pojawiają się pewne emocje. Będą pokazywały Ci się tematy, które wymagają Twojej uwagi, abyś mógł je uwolnić i przejść dalej.

Więcej wskazówek, na co zwrócić uwagę, aby jak najlepiej wykorzystać potencjały 2021 roku, znajdziesz w moim autorskim Astrokalendarzu PRO na 2021 rok.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co konkretnie u Ciebie oraz potrzebujesz wsparcia w odpowiedzi na pytanie, co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze, zapraszam na indywidualną rozmowę: Twój Kosmogram.

Życzę Ci wszystkiego, co dla Ciebie najlepsze!


Astrokalendarz PRO na 2021 znajdziesz TUTAJ
www.astrokalendarz.pl

może Ci się spodobać
Agata Ośmiałowska-Brzostowska

Stacja Czułość

Gdy kogoś z naszych bliskich dopada rak, po pierwszym szoku i załamaniu, następuje mobilizacja sił do walki. Czasami…