astrokalendarz

3xNOWE: Przełom. Przebudzenie. Nowy świat. Co przyniesie 2021 rok? Horoskop dla świata i dla znaków zodiaku

9 udostępnień
9
0
0

Rak

Odczujesz ulgę, mniej będzie konfrontacji z innymi, które mogły Cię wytrącać z Twojej komfortowej, bezpiecznej przestrzeni. Teraz będzie czas na zajęcie się finansami oraz uporządkowanie tego, co współdzielisz z innymi. Może to być okres wyciągnięcia tego, co wcześniej było niewidoczne lub ukryte i stawienia temu czoła. Może zmienić się Twoje podejście do potrzeby kontrolowania otoczenia. Być może pojawią się obawy, że tracisz nad czymś lub nad kimś kontrolę (np. nad wspólnymi zasobami) lub ujawnią się Twoje wzorce albo inne lęki. Wszystko to jednak po coś. Po to, abyś przebudował/a swoje podejście do tego, co jest wspólne, co dajesz, a co bierzesz, do intymności i współzależności, do przebudowy tego, co już Ci nie służy. Może Ci to przynieść więcej korzyści, niż Ci się początkowo zdawało.

Lew

Teraz ważne będą relacje z innymi ludźmi – może być więcej konfrontacji, testowania się wzajemnie, a dzięki temu wzmacniania więzi i budowania czegoś razem. Te relacje, które nie przetrwają próby, odpadną. Teraz dzięki relacjom z innymi możesz poszerzać swoje horyzonty i możliwości, aby osiągnąć więcej. Niemniej może to też oznaczać nieuchronne zderzenie się z rzeczywistością, co zrodzi pytanie o to, czego tak naprawdę potrzebujesz w relacjach. Na co umawiasz się z innymi ludźmi? Jak faktycznie widzą Ciebie i Twoje pomysły inni? Co sądzą? I co Ty z tym zrobisz? Na pewno jeśli otworzysz się na lekcje, które niosą dla Ciebie twoje lustra, w tym czasie wiele się nauczysz, dowiesz o sobie i doświadczysz rozwoju.

Panna

Po sprzyjającym i kreatywnym roku dla Panien, teraz czas się skupić i przełożyć to na realia. Zajmiesz się obowiązkami, rzeczami do zrobienia, ułożysz plan, uporządkujesz swoją przestrzeń do pracy, zrobisz wszystko to, co odkładałeś/aś wcześniej. Dyscyplina to Twoja energia, więc możesz w tym roku po prostu czuć się jak u siebie. Warto skupić się na konkretnych zadaniach, wykonać do końca pracę, którą masz do zrobienia lub wszystko dobrze rozplanować. Możesz też przy okazji tej energii zadbać o zdrowie, swoje warunki pracy czy coś, co od dawna chciałeś/aś zrobić, ale jakoś nie było temu po drodze. Teraz będzie czas, aby nadrobić zaległości.

Waga

Teraz jest Twój czas! Pora wynurzyć się ze swojego wnętrza i wyeksponować na zewnątrz to, co w Tobie domaga się ujawnienia. Pora na miłość, zabawę, rozrywkę i kreację oraz zajęcie się dziećmi lub swoim wewnętrznym dzieckiem. Ale… to nie tylko więcej możliwości do kreacji, idą za tym także dyscyplina i konkrety. Kreatywny projekt, o którym wcześniej myślałeś/aś, ma teraz szansę na realizację, jeśli się o to postarasz. Możesz mieć teraz więcej okazji do poznania kogoś lub relacja, w której jesteś, nabierze romantyzmu i przerodzi się w coś bardziej wartościowego. Energie Wszechświata Ci sprzyjają, więc skorzystaj z tego potencjału.

Skorpion

Twojej uwagi wymagać będą teraz rodzina, sprawy domowe i Twoje wnętrze. Zanurzysz się w sobie, aby odkryć to, co wymaga wyczyszczenia, usunięcia, uporządkowania. Twój przenikliwy umysł może teraz chcieć odkryć rodzinne sekrety, coś, co wcześniej było niedostępne, utajone, i zrobić z tym porządek. Po intensywnym roku, kiedy realizowałeś/aś siebie, budowałeś/aś relacje i miałeś/aś szansę na poszerzenie swojego wpływu, teraz czas zająć się sobą i spojrzeć, co skrywa się w twoim sercu, czego tak naprawdę potrzebujesz i jak zapewnić sobie więcej komfortu.

Strzelec

Wrzucisz teraz wyższy bieg. Sprawy nabiorą tempa, życie stanie się bardziej ekscytujące, pojawią się przed Tobą nowe możliwości. Ubiegły rok mógł być dla Ciebie nużący, budowałeś swoją wartość, skupiałeś/aś się na swoich talentach po to, aby teraz opowiedzieć o tym innym. To będzie czas, gdzie więcej będziesz mieć kontaktów z innymi ludźmi, więcej rozmów, pomysłów i wiele się w tym okresie nauczysz. Warto teraz wprowadzić więcej dyscypliny do codzienności i przekuwać rozmowy w coś konkretnego. Nabierzesz też większej świadomości tego, co, jak, do kogo i po co komunikujesz. To świetny czas na rozwój intelektualny, skoncentrowanie się na jakimś projekcie lub na pisaniu, studiowaniu, rozwijaniu zainteresowań.

Koziorożec

Minione 2,5 roku mogło być dla Ciebie niezwykle intensywne i pełne wyzwań, a jednocześnie być czasem dojrzewania i poszerzania swoich możliwości. Teraz pora na zbudowanie swojego systemu wartości, zadbanie o finanse, talenty oraz zrobienie porządku w tym, co posiadasz. Zadaj sobie pytanie: czego potrzebujesz, a co już nie ma dla Ciebie wartości? Co chcesz wzmacniać, a co odrzucić? Co jest dla Ciebie teraz najważniejsze? To czas ugruntowania, stabilizowania oraz wzrostu Twojej wartości.

może Ci się spodobać
Agata Ośmiałowska-Brzostowska

Stacja Czułość

Gdy kogoś z naszych bliskich dopada rak, po pierwszym szoku i załamaniu, następuje mobilizacja sił do walki. Czasami…