astrokalendarz

3xNOWE: Przełom. Przebudzenie. Nowy świat. Co przyniesie 2021 rok? Horoskop dla świata i dla znaków zodiaku

9 udostępnień
9
0
0

Co wydarzy się na poziomie osobistym dla Ciebie?

Z jednej strony układy na niebie pokazują, co będzie tematem przewodnim dla nas wszystkich, z drugiej strony dla każdego z nas będą oznaczały coś innego i poruszały inny obszar życia.

Pamiętaj, każdy z nas jest mieszanką różnych energii, czyli znaków zodiaku (bo poza znakiem zodiaku, czyli znakiem, w którym masz urodzeniowe Słońce, są jeszcze inne planety w znakach, a tym samym też różnorodne energie w Tobie). Przeczytaj horoskop astrologiczny dla poszczególnych znaków zodiaku.

Znaczenie 2021 roku dla każdego znaku zodiaku związane z celami życiowymi

Baran

Złapiesz focus i skupisz się na tym, o czym marzysz i co chcesz zrealizować. Skonkretyzują się Twoje plany i działania. W twoim myśleniu i postrzeganiu będzie więcej realizmu, dzięki czemu zaczniesz działać z większym skupieniem. Możliwe, że ktoś z Twojego grona przyjaciół lub znajomych pomoże Ci w tym, co chcesz osiągnąć. To jest też czas poszerzania kręgu znajomych i zawierania znaczących i trwałych przyjaźni. Relacje, które już posiadasz, przejdą weryfikację. Może też dojść do Ciebie jasność, z kim coś Cię łączy lub kto Cię wspiera, a z kim nie masz już nic wspólnego. Warto zadać sobie pytanie, jakimi ludźmi chcesz się otaczać i budować te znajomości, które są dla Ciebie wartościowe. Warto też skonkretyzować swoje cele oraz to, do czego w życiu dążysz, szczególnie długoterminowo.

Byk

Czas skupić się na karierze! Twoje ambicje wzrosną i będziesz chciał pokazać swoją wartość światu. Zadasz sobie też pytanie, co tak naprawdę dalej chcesz robić, a co już Ci nie służy. To okres podejmowania decyzji, które czasem mogą wydawać się trudne, ale służą temu, abyś zobaczył siebie realistycznie. To czas prób i odnajdywania słabych punktów, abyś mógł/mogła je poprawić i silniejszy/a ruszyć dalej. Może to być też czas intensywnego rozwoju na polu kariery, co może przynieść więcej obowiązków i odpowiedzialności. Może okazać się, że będziesz stawiać sobie wyższe cele niż wcześniej. Wymagać to będzie od Ciebie konsekwencji, wysiłku i cierpliwości. Poznasz swoje granice, ale też możliwości. Poznasz swoją prawdziwą drogę. Warto o tym pamiętać i stawiać na to, co dla Ciebie ważne.

Bliźnięta

Czas ruszyć do przodu! Po okresie transformacji, otworzą się teraz przed Tobą nowe możliwości. Jednocześnie jednak, aby osiągnąć swoje marzenia, będziesz też musiał włożyć w działania więcej wysiłku. Planety Ci teraz sprzyjają, abyś rozwijał/a siebie, wykorzystaj to. Energia 2021 sprzyja konkretyzowaniu Ciebie, tego w co wierzysz i weryfikacji tego, czego do tej pory się nauczyłeś/aś oraz znalezieniu dla tego praktycznego zastosowania. Nabierzesz więcej optymizmu i pewności siebie, co sprzyja wdrażaniu swoich pomysłów w czyn. Czas sprzyja też poszerzaniu horyzontów, publikacjom, poznawaniu nowych perspektyw na rzeczywistość, uczeniu się, dalekim podróżom lub współpracy zagranicznej. Ustaw kurs, złap wiatr w żagle i ciesz się z podróży, jaka jest przed Tobą.

może Ci się spodobać
Agata Ośmiałowska-Brzostowska

Stacja Czułość

Gdy kogoś z naszych bliskich dopada rak, po pierwszym szoku i załamaniu, następuje mobilizacja sił do walki. Czasami…
neoszamanizm

Neoszamanizm – duchowość pierwotna

Czy neoszamanizm nie jest „pustostanem”? Czy nie jest jedynie próżną fascynacją wybranymi, wygodnymi, zewnętrznymi manifestacjami korzyści płynących z…

Nie dajmy zwariować się lękowi

Ale bojąc się kontaktu, unikając go, odbieramy sobie szansę na uruchomienie tego niezbędnego do regeneracji trzeciego stanu emocjonalnego?…