astrokalendarz

3xNOWE: Przełom. Przebudzenie. Nowy świat. Co przyniesie 2021 rok? Horoskop dla świata i dla znaków zodiaku

1 udostępnień
1
0
0

Najpierw otwarcie się na nowe, potem wybór podyktowany własnymi wartościami, plus konsekwencja i determinacja – to przepis na sukces w nadchodzących latach.

Koniec 2020 roku przyniósł kilka zmian energii, z impetem błyskawicy dając tym samym początek trzem nowym cyklom. Jednocześnie kończy się teraz kilka etapów, które do tej pory zachodziły we Wszechświecie. Szybko wyciągamy wnioski i wchodzimy w nową przestrzeń. Dostajemy niejako czystą kartę i od nas zależy, czym ją zapiszemy.

Możemy poczuć w sobie bunt i chęć wyzwolenia się z ograniczeń, zaznaczenia swojej indywidualności, ale jednocześnie będziemy chcieli połączyć się z innymi ludźmi, którzy myślą podobnie i wyznają takie same wartości jak my. W momencie takiego połączenia razem zaczniemy patrzeć w przyszłość i zadawać sobie pytania: Czego tak naprawdę chcemy? Co jest dla mnie, dla grupy, dla społeczeństwa i dla nas jako ludzi na Ziemi najważniejsze? Na czym się skupić? Co jednocześnie będzie rozwijać mnie jako jednostkę i wnosić wartość dla innych? Co chcemy razem budować? Jaki świat chcemy tworzyć?

Energie planet sprzyjają wszystkiemu, co nowe. I właśnie na to nowe obecnie kładziony jest nacisk. Trzy nowe cykle prawie jednocześnie, połączenie planet w zerowym stopniu (oznaczającym przełomowe, nowe wydarzenia), do tego w znaku Wodnika, dla którego nowość to słowo klucz. Jeśli czekałeś na przełom, to właśnie teraz jest na to odpowiedni czas.

Otwierać się będą nowe drzwi, pojawiać nowe możliwości i nowe kierunki, w których będziemy mogli podążać. Optymizm i ogrom nowej energii może nas zaprowadzić do miejsc, o których wcześniej nie myśleliśmy. Zainspirowani wieloma możliwościami będziemy krok po kroku decydować, co tak naprawdę jest dla nas najważniejsze. Otwarcie się na nowe, a potem wybór według własnych wartości, konsekwencja i determinacja to przepis na sukces w nadchodzących latach.

Ale po kolei:

Nowe nr 1. Konkretyzowanie celów i marzeń, wybór wartości i tworzenie się nowych społeczności. Saturn w Wodniku (od 17 grudnia 2020 roku do 7 marca 2023 roku)

To będzie okres, kiedy z realizmem podejdziesz do spraw, takich jak: marzenia, idee, wyższe wartości, społeczności, przyjaciele, ludzie wokół Ciebie oraz to, czym się interesujesz i co nowego chcesz wdrażać.

To czas decyzji, kiedy określisz, co jest dla Ciebie ważne, wartościowe, co chcesz wnosić w życie tych, którymi się otaczasz. Poznasz również znaczenie prawdziwej przyjaźni. Możliwe, że pewne znajomości skończą się, ale w ich miejsce przyjdą nowe, bardziej zgodne z Tobą. W kwestiach zawodowych może stać się dla Ciebie ważne to, by praca, którą wykonujesz przynosiła wartość dla innych i dla świata.

Słowa kluczowe na teraz to: jakość, a nie ilość. Upraszczanie. Sprawdzanie. Ujawnianie słabych punktów po to, aby je naprawić i wzmocnić. Weryfikowanie. Strukturyzowanie. Krytyczne spojrzenie.

Koniec pobytu Saturna w Koziorożcu (czyli poprzednim znaku) to koniec pewnego etapu i zamknięcie drzwi za 2,5-rocznym okresem doświadczeń w jakiejś sferze życia. Popatrz wstecz: Czego doświadczałeś/aś? Jaką lekcję przerabiałeś/aś? Jakie wnioski wyciągnąłeś/ęłaś? Zawsze na koniec jest wniosek i zamknięcie etapu, a potem pojawia się poczucie, że możesz ruszyć dalej.

Wraz z rozpoczęciem nowego cyklu pojawiają się tematy, które staną się dla Ciebie ważne. Zwróć uwagę, co i w jakiej sferze życia się u Ciebie pojawia, bo będzie to motyw przewodni całego okresu (podpowiedzi dla każdego znaku zodiaku znajdziesz poniżej).

Nowe nr 2. Rozwój nowych idei, technologii, humanitaryzmu, wspólnoty i przyjaźni
Jowisz w Wodniku (19 grudnia 2020 roku – 29 grudnia 2021 roku)

Otwórz swój umysł! To czas rewolucji w tym, w co wierzysz, otwierania się na nowe sposoby myślenia, ideologie, poszerzanie horyzontów i eksplorowanie nowych dziedzin nauki. Poszybujemy tak wysoko, że loty w kosmos są niewykluczone ?

To czas, który sprzyja rozwojowi innowacyjności, współpracy, uczciwości i tolerancyjności na to, co inne. Przyniesie nam niezależność w myśleniu, rozwój indywidualności każdego z nas, ale jednocześnie sprzyjać będzie współpracy z innymi, poszerzaniu znajomości, rozkwitowi przyjaźni i humanitarnego podejścia do rzeczywistości.

Nowe nr 3. ZUPEŁNIE NOWY POCZĄTEK. Spotkanie Jowisza z Saturnem, raz na 20 lat, 21 grudnia 2020 roku

To nie tylko kolejny nowy cykl, ale nowy cykl w znaku Wodnika, który po prostu kocha nowości.

Wróży ekspansję i pożegnanie starych struktur, bo nadchodzi nowa era – era nowych idei, technologii i społeczności idących razem tworzyć nową rzeczywistość. To początek budowania nowego światopoglądu, przejście do nowego sposobu komunikacji i wymiany informacji, ale też nowych zawodów czy technologii. Pojawią się nowe wizje i plany na przyszłość. Wybierzemy drogę i ideę, za którymi będziemy podążać jako ludzkość. To szansa dla wszystkich, którzy chcieli zmian, chcieli wprowadzać wynalazki, technologie czy nową myśl, ale stare struktury na to nie pozwalały. Teraz z większym prawdopodobieństwem będzie to możliwe.

Na osobistym poziomie odpowiesz sobie na pytania: Co jest dla Ciebie wartością? W co wierzysz? Co chcesz rozwijać dalej, a co zostawiasz za sobą? Wszystkiemu, co się skończyło, pozwól odejść i skup się na tym, czego chcesz i co dalej przed Tobą.

To wspaniały moment na rozpoczęcie nowej drogi, realizacji swojej misji życiowej, wcielenia w życie idei, o której zawsze marzyłeś/aś, porzucenia raz na zawsze starych schematów i połączenia z innymi w realizacji wspólnej, ważnej dla wszystkich wizji nowego świata.

Może zainteresuje Cię: Astrologia to nie wróżenie, lecz wiedza

Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco

może Ci się spodobać

Pięć przemian taty

Według kuchni pięciu przemian każdy ze składników przynależy do jednego żywiołu, a kolejność ich przenikania się, tym samym…

Czerwone ravioli

To dzisiejsze danie jest świetne i bardzo letnie, tak jak Sardynia, tamtejsze pomarańcze i tak jak książka “Bitter…