astrokalendarz

3xNOWE: Przełom. Przebudzenie. Nowy świat. Co przyniesie 2021 rok? Horoskop dla świata i dla znaków zodiaku

1 udostępnień
1
0
0

Najpierw otwarcie się na nowe, potem wybór podyktowany własnymi wartościami, plus konsekwencja i determinacja – to przepis na sukces w nadchodzących latach.

Koniec 2020 roku przyniósł kilka zmian energii, z impetem błyskawicy dając tym samym początek trzem nowym cyklom. Jednocześnie kończy się teraz kilka etapów, które do tej pory zachodziły we Wszechświecie. Szybko wyciągamy wnioski i wchodzimy w nową przestrzeń. Dostajemy niejako czystą kartę i od nas zależy, czym ją zapiszemy.

Możemy poczuć w sobie bunt i chęć wyzwolenia się z ograniczeń, zaznaczenia swojej indywidualności, ale jednocześnie będziemy chcieli połączyć się z innymi ludźmi, którzy myślą podobnie i wyznają takie same wartości jak my. W momencie takiego połączenia razem zaczniemy patrzeć w przyszłość i zadawać sobie pytania: Czego tak naprawdę chcemy? Co jest dla mnie, dla grupy, dla społeczeństwa i dla nas jako ludzi na Ziemi najważniejsze? Na czym się skupić? Co jednocześnie będzie rozwijać mnie jako jednostkę i wnosić wartość dla innych? Co chcemy razem budować? Jaki świat chcemy tworzyć?

Energie planet sprzyjają wszystkiemu, co nowe. I właśnie na to nowe obecnie kładziony jest nacisk. Trzy nowe cykle prawie jednocześnie, połączenie planet w zerowym stopniu (oznaczającym przełomowe, nowe wydarzenia), do tego w znaku Wodnika, dla którego nowość to słowo klucz. Jeśli czekałeś na przełom, to właśnie teraz jest na to odpowiedni czas.

Otwierać się będą nowe drzwi, pojawiać nowe możliwości i nowe kierunki, w których będziemy mogli podążać. Optymizm i ogrom nowej energii może nas zaprowadzić do miejsc, o których wcześniej nie myśleliśmy. Zainspirowani wieloma możliwościami będziemy krok po kroku decydować, co tak naprawdę jest dla nas najważniejsze. Otwarcie się na nowe, a potem wybór według własnych wartości, konsekwencja i determinacja to przepis na sukces w nadchodzących latach.

Ale po kolei:

Nowe nr 1. Konkretyzowanie celów i marzeń, wybór wartości i tworzenie się nowych społeczności. Saturn w Wodniku (od 17 grudnia 2020 roku do 7 marca 2023 roku)

To będzie okres, kiedy z realizmem podejdziesz do spraw, takich jak: marzenia, idee, wyższe wartości, społeczności, przyjaciele, ludzie wokół Ciebie oraz to, czym się interesujesz i co nowego chcesz wdrażać.

To czas decyzji, kiedy określisz, co jest dla Ciebie ważne, wartościowe, co chcesz wnosić w życie tych, którymi się otaczasz. Poznasz również znaczenie prawdziwej przyjaźni. Możliwe, że pewne znajomości skończą się, ale w ich miejsce przyjdą nowe, bardziej zgodne z Tobą. W kwestiach zawodowych może stać się dla Ciebie ważne to, by praca, którą wykonujesz przynosiła wartość dla innych i dla świata.

Słowa kluczowe na teraz to: jakość, a nie ilość. Upraszczanie. Sprawdzanie. Ujawnianie słabych punktów po to, aby je naprawić i wzmocnić. Weryfikowanie. Strukturyzowanie. Krytyczne spojrzenie.

Koniec pobytu Saturna w Koziorożcu (czyli poprzednim znaku) to koniec pewnego etapu i zamknięcie drzwi za 2,5-rocznym okresem doświadczeń w jakiejś sferze życia. Popatrz wstecz: Czego doświadczałeś/aś? Jaką lekcję przerabiałeś/aś? Jakie wnioski wyciągnąłeś/ęłaś? Zawsze na koniec jest wniosek i zamknięcie etapu, a potem pojawia się poczucie, że możesz ruszyć dalej.

Wraz z rozpoczęciem nowego cyklu pojawiają się tematy, które staną się dla Ciebie ważne. Zwróć uwagę, co i w jakiej sferze życia się u Ciebie pojawia, bo będzie to motyw przewodni całego okresu (podpowiedzi dla każdego znaku zodiaku znajdziesz poniżej).

Nowe nr 2. Rozwój nowych idei, technologii, humanitaryzmu, wspólnoty i przyjaźni
Jowisz w Wodniku (19 grudnia 2020 roku – 29 grudnia 2021 roku)

Otwórz swój umysł! To czas rewolucji w tym, w co wierzysz, otwierania się na nowe sposoby myślenia, ideologie, poszerzanie horyzontów i eksplorowanie nowych dziedzin nauki. Poszybujemy tak wysoko, że loty w kosmos są niewykluczone ?

To czas, który sprzyja rozwojowi innowacyjności, współpracy, uczciwości i tolerancyjności na to, co inne. Przyniesie nam niezależność w myśleniu, rozwój indywidualności każdego z nas, ale jednocześnie sprzyjać będzie współpracy z innymi, poszerzaniu znajomości, rozkwitowi przyjaźni i humanitarnego podejścia do rzeczywistości.

Nowe nr 3. ZUPEŁNIE NOWY POCZĄTEK. Spotkanie Jowisza z Saturnem, raz na 20 lat, 21 grudnia 2020 roku

To nie tylko kolejny nowy cykl, ale nowy cykl w znaku Wodnika, który po prostu kocha nowości.

Wróży ekspansję i pożegnanie starych struktur, bo nadchodzi nowa era – era nowych idei, technologii i społeczności idących razem tworzyć nową rzeczywistość. To początek budowania nowego światopoglądu, przejście do nowego sposobu komunikacji i wymiany informacji, ale też nowych zawodów czy technologii. Pojawią się nowe wizje i plany na przyszłość. Wybierzemy drogę i ideę, za którymi będziemy podążać jako ludzkość. To szansa dla wszystkich, którzy chcieli zmian, chcieli wprowadzać wynalazki, technologie czy nową myśl, ale stare struktury na to nie pozwalały. Teraz z większym prawdopodobieństwem będzie to możliwe.

Na osobistym poziomie odpowiesz sobie na pytania: Co jest dla Ciebie wartością? W co wierzysz? Co chcesz rozwijać dalej, a co zostawiasz za sobą? Wszystkiemu, co się skończyło, pozwól odejść i skup się na tym, czego chcesz i co dalej przed Tobą.

To wspaniały moment na rozpoczęcie nowej drogi, realizacji swojej misji życiowej, wcielenia w życie idei, o której zawsze marzyłeś/aś, porzucenia raz na zawsze starych schematów i połączenia z innymi w realizacji wspólnej, ważnej dla wszystkich wizji nowego świata.

Może zainteresuje Cię: Astrologia to nie wróżenie, lecz wiedza

może Ci się spodobać
wegańskie hotele

7 europejskich hoteli idealnych dla wegan

Jeśli chcesz udać się w wyjątkowe miejsce, w którym słowa takie jak „zero waste”, „roślinny”, „zrównoważony”, „naturalny” mają…