fot. Wikipedia

Aktorka polskiego pochodzenia zagra księżną Dianę

0 udostępnień
0
0
0

Księżna Diana, w swoich czasach najbardziej niepokorna członkini brytyjskiej rodziny królewskiej, cieszyła się w Polsce wielką sympatią – głównie ze względu na to, że często lubiła pokazywać, że ma własne zdanie, a zazwyczaj rozmijało się ono z nakazami sztywnej dworskiej etykiety. Teraz okazuje się, że Elizabeth Debicki, mieszkająca w Australii aktorka polskiego pochodzenia, dołączy do obsady słynnego serialu „The Crown”, gdzie wcieli się właśnie w rolę Diany.

– Duch księżnej Diany, jej słowa i czyny żyją w sercach tak wielu. To dla mnie wielki przywilej i honor dołączyć do tego mistrzowskiego serialu, który mnie wciągnął bez reszty już od pierwszego odcinka – skomentowała w mediach społecznościowych rozpoczęcie swojej przygody z produkcją Netflixa Elizabeth Debicki.

„The Crown” śledzi losy brytyjskiej rodziny królewskiej na przestrzeni kilku ostatnich dekad, począwszy od późnych lat 40. XX wieku. Ma skończyć się na szóstym sezonie, czyli czasach współczesnych. Postać księżnej Diany pojawi się w kręconym właśnie sezonie czwartym. Elizabeth Debicki najbardziej znana jest z roli w „Wielkim Gatsbym”, gdzie zagrała u boku Leonarda DiCaprio.

Pisze o tym portal Kultura Gazeta.pl.

może Ci się spodobać

Zrobić atut z „inności”

Zamiast skupiać się na problemie, skoncentrujmy się na szukaniu rozwiązań – z takiego założenia wyszedł Piotr Sajdak ,…
Młoda dziewczyna pracująca z domu

Znaj swoje prawa na home office

Na portalu Guardiana zamieszczono ciekawe informacje o pracownikach, którzy w najbliższym czasie nie wrócą do swoich biur. Wprawdzie…

Wszystko dla wodniaków

Człowiek nie ryba, ale lubi pływać i eksplorować podwodny świat. Oznacza to, że pomysły, jak mu ten kontakt…