fot. Wikipedia

Aktorka polskiego pochodzenia zagra księżną Dianę

0 udostępnień
0
0
0

Księżna Diana, w swoich czasach najbardziej niepokorna członkini brytyjskiej rodziny królewskiej, cieszyła się w Polsce wielką sympatią – głównie ze względu na to, że często lubiła pokazywać, że ma własne zdanie, a zazwyczaj rozmijało się ono z nakazami sztywnej dworskiej etykiety. Teraz okazuje się, że Elizabeth Debicki, mieszkająca w Australii aktorka polskiego pochodzenia, dołączy do obsady słynnego serialu „The Crown”, gdzie wcieli się właśnie w rolę Diany.

– Duch księżnej Diany, jej słowa i czyny żyją w sercach tak wielu. To dla mnie wielki przywilej i honor dołączyć do tego mistrzowskiego serialu, który mnie wciągnął bez reszty już od pierwszego odcinka – skomentowała w mediach społecznościowych rozpoczęcie swojej przygody z produkcją Netflixa Elizabeth Debicki.

„The Crown” śledzi losy brytyjskiej rodziny królewskiej na przestrzeni kilku ostatnich dekad, począwszy od późnych lat 40. XX wieku. Ma skończyć się na szóstym sezonie, czyli czasach współczesnych. Postać księżnej Diany pojawi się w kręconym właśnie sezonie czwartym. Elizabeth Debicki najbardziej znana jest z roli w „Wielkim Gatsbym”, gdzie zagrała u boku Leonarda DiCaprio.

Pisze o tym portal Kultura Gazeta.pl.

Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco

może Ci się spodobać